in

Kızın Telefon Numarasını Alma Taktikleri

kizdan telefon numarasi alma taktikleri
kizdan telefon numarasi alma taktikleri

Hoşlanılan bir kızın telefon numarasını istemek bazen oldukça zor ve stresli olabilir. Bunun için  kızın telefon numarasını alma taktikleri neler olabilir diye düşünmeye başlayabilirsiniz.. Telefon numarasını istediğinizde nasıl bir tepki geleceği belli olmadığı için çekinmek normaldir. Fakat ön hazırlık yaptıktan sonra telefon numarasını istemek daha sağlıklı, daha sonuç odaklı olabilmektedir. Ön hazırlık aşamalarında işler ters giderse telefon numarasını istemekten vazgeçersiniz, şayet aşamalarda sorun yaşamazsanız sonunda telefon numarasını isteyebilirsiniz.

1- Onunla konuşmaya başla

 

Öncelikle konuşmaya başlayacak bir cümle bulmak gerekiyor. İlk cümlenizi kurarken gülümsemeyi ihmal etmeyiniz. Konuşmaya başladıktan sonra kendinizi tanıtmalısınız. Adınızı söylemeli ve onun adını sormalısınız. Siz konuşmaya çalışırken ters tepkilerle karşılaşırsanız süreci uzatmaya gerek yok.

 

 

 

Konuşma devam ediyorsa ona şakayla karışık iltifat edici cümleler kurabilirsiniz. Bu esnada telefonunuzla uğraşmayın yüz yüze bakmaya çalışın.

Eğer bu görüşme sosyal medyadan oluyorsa yazışmalara neşeli emojiler eklemeyi ihmal etmeyiniz.

Konuşamaya devam ederken tatlı çocukluk anılarından konu açabilirsiniz. Sonrasında ona da kendi anılarından bahsetmesini söyleyebilirsiniz. Bu tür muhabbetlerle onu tanımaya çalıştığınızı hissettirin, böylelikle amacınızın direk çapkınlık olmadığı hissettirmiş olursunuz.

Muhabbetiniz çok uzun sürmeden telefon numarasını istemeyiniz. Gerekirse bir kaç görüşme sonrası telefon numarasını istemeniz gerektiğini unutmayınız. Çünkü tam muhabbet, yakınlık başlamadan numarası istediğinizde bazı kişilerde ters tepki yapabilir ve kaynaşmanız başlamadan bitebilir.

Konuşurken yüzüne bakın ve sesinizin titrememesine dikkat ediniz. İnsanlarla tanışmayı sevdiğini belirtin. Tabi burada karşı tarafında sıradan bir insan olmadığını her önüne gelenle tanışmaya çalışıyorum sizde herkes gibisiniz havası vermemeniz gerekiyor.

2- Telefon Numarasını İsteyin

Sizinle konuşmak baya güzel oldu bu konuşmayı telefon numaranızı isteyerek bölmekten bile çekiniyorum gibi bir cümleyle telefon numarasını istemeye giriş yapabilirsiniz

kızın telefon numarasını isteme taktikleriTelefon numarasını konuşmanın sonunda değil ortalarında isteyiniz.

Telefon numarasını istedikten sonra hemen ayrılmayınız yine konuşmaya devam ediniz.

Telefon numarasını kendi telefonunuzu ona uzatarak kendisinin yazmasını istemediniz daha güvenli yakın bir ortam oluşmasına sebep olacaktır.

İşler yolunda gidiyorsa telefon numarasını alır almaz. daha aynı ortamdan ayrılmadan ona kısa güzel bir cümle ile mesaj yazınız.

 

Telefon numarasını vermeyi reddederse ona kızmayınız. Belki sevgilisi de olabilir. O an isteme yedebilir. Bu durumda sorun değil seninle konuşmak güzeldi deyip yanından ayrılabilirsiniz.

Kızı araştırmaya devam edin. Eğer sevgilisi yoksa başka bir zaman da tekrar yanına yaklaşıp konuşmaya çalışın

UYARILAR

Numarasını istemek için bir arkadaşını yönlendirme senin korkak olduğunu düşünmesin.

Numarasını almak için çocukça, aptalca şakalar yapıp aa numaranı aldım gibi işlere kalkışmayın. Numarasını alsanız bile görüşme ihtimaliniz çok cok azalır.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mor sampuan nasil kullanilir

Mor Şampuan Nasıl Kullanılır ? Ne İşe Yarar

silikon kilif temizleme

Silikon Telefon Kılıfı Temizlemek