in

Erkek Arkadaşı Kıskandırmak

erkek arkadasi kiskandirmak
erkek arkadasi kiskandirmak

Erkek arkadaşının seni bir süredir ihmal ettiğini mi fark ettiniz? Eğer öyleyse ona sizin ne kadar değerli olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Bunun için erkek arkadaşı kıskandırmak etkili bir yöntemdir.

Erkek arkadaşı kıskandırırken acımasız olmaya gerek yok. Önemli olan o olmadan da güzel vakit geçirebildiğinizi ona hissettirmektir.

Kız Arkadaşlarınızla Zaman Geçirin

Sık sık kız arkadaşlarınızla zaman geçirmeye başlayın. Erkek arkadaşınıza daha fazla kız arkadaşlarınızla zaman geçirmeniz gerektiğini söyleyin. Onlarla eğlendiğinizi ve güzel vakit geçirdiğinizi erkek arkadaşına anlatınız.

Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta ; erkek arkadaşınızı kıskandırırken arkadaşlarınızı kullanmayın. kimse kullanılmaktan hoşlanmaz sonra arkadaşlık bağlarınız bozulabilir.

Erkek arkadaşını kıskandırmak istemenin sebebi, onun başka kızlarla mesajlaşması ve konuşması ise sakin olunuz. Hızlı adımlar atmayınız.

Eğer kızdığınızı belli ederseniz bu da erkek arkadaşınızın tam istediği şey olabilir. Görmemezliğe önemsediğinizi gösteriniz

Eğer yanınızda başka kızlarla samimi oluyorsa, sizde o kızla samimi olunuz. Böylece erkek arkadaşınız konuşmayı umursamadığınızı fark edecek ve sizi kıskandırmaktan vazgeçecektir.

Başka erkeklerle zaman geçirip, onu kıskandırmaya denemeniz pek iyi olmayacaktır. Eğer erkek arkadaşınız gerçekten sizi sahiplendiyse onu çok kızdırır ve sizinle küsebilir.

Erkek arkadaşınızın mesajına veya aramasına hemen geri dönmeyin. Örneğin sizi aradıysa 1 saat sonra geri dönün beni aramışsın diye. hemen geri dönmeyin. Size ne yaptığını sorduğunda çok eğlenceli vakit geçirdiğinizi anlatın. Muhtemelen bu onu çok kızdıracaktır.

Dış görünüşünüzde büyük değişiklik yapabilirsiniz. Bu saç modelinizi değiştirmek olabilir, saçınızı boyatmak olabilir.

Erkek arkadaşını kıskandırmaya çalışırken hiç bir zaman abartıya kaçmayın. İlişkinize zarar verebilirsiniz. Kıskandırmayı karşılıklı yapmak için yukarıdaki maddeleri uygulayabilirsiniz. Fakat ilişkinin sürdürülebilir olması için erkek arkadaşınızla rahatsız olduğunuz konuları konuşmak sorunu kısa sürede çözmenize yardımcı olabilir.

Konuşmak, iletişime geçmekten asla çekinmeyin.

Erkek arkadaşına onu ihmal ettiğini, sürekli bu hisse kapıldığınızı anlatın. O da sizi seviyorsa kendisine davranışlarına çeki düzen verecektir. Size daha fazla zaman ayıracaktır.

 

Bütün çabalarınıza rağmen ilişkide kopukluk devam ediyor size ilgi göstermiyorsa, iyice düşünmeniz lazım. İlişkiyi sıcak tutmak için çabalamak mı lazım, yoksa ayrılmak mı bu kararı düşünüp sizin vermeniz gerekiyor.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cep telefonu bagimliligindan kurtulmanin yollari

Cep Telefonu Bağımlılığından Kurtulmanın Yolları

seni sevmeyen birini sevmekten vazgecmek

Seni Sevmeyen Birini Sevmekten Vazgeçmek