in

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak

eski sevgiliyi geri kazanmak
eski sevgiliyi geri kazanmak

Sevgilinizden ayrıldıktan sonra ona karşı hala hislerinizin olduğunu fark edebilirsiniz. Eski sevgiliyi geri kazanmak, onunla tekrar birlikte yakın olmak isteyebilirsiniz. Bazen küçük olumsuzluklar büyük sorun gibi görünüp ayrılığa sebep olabiliyor, sonrası pişmanlık oluyor. Ayrıldıktan sonra tekrar birleşmek zor görünse bile bunu yapabilmek için bazı yöntemler mevcut.

Bu konuda öncelikle ayrılığın sebeplerinin ne olduğuna bakılmalıdır. Tekrar birlikte olunduğunda bu sorunların çözülüp çözülmeyeceği veya çözülmese de sorun olarak devam eder mi gibi soruların yanıtlarını önce kendinize vermeniz gerekmektedir. Mesela kıskançlık, aldatma gibi sorunların çözümü oldukça zordur.

Duygularınızdan Emin Olun

Ayrılığı ilk isteyen taraf siz miydiniz yoksa eski sevgiliniz mi? Eğer siz seniz birleştiğinizde aynı sorunlar sizi ayrılığa sürükleyecek mi? Yok eğer eski sevgilinizse sizden neden ayrılmak istemişti?

Tekrar onunla birlikte olmak istiyorsanız ve ilk ayrılmak isteyen eski sevgilinizse, öncelikle sizden neden ayrılmak istedi analiz edilmelidir. Ona göre olan olumsuzluklar çözülebilir mi? olumsuzlukları ortadan kaldırma imkanınız var mı?

 

 

 

Eski sevgilinizi mi özleyip istiyorsunuz? Yoksa bir sevgilinizin olmasını mı özlüyorsunuz?

Duygularınızdan emin olmanız gerekiyor. Eski sevgilinizin peşinden koşmak yerine yokluğuna alışmak uzun vade de daha sağlıklı olabilir. Buna duygularınızdan emin olduktan sonra karar verebilirsiniz.

Eski Sevgili Nasıl Geri Kazanılır?

Onu en iyi tanıyanlardan birisin. Neyi sever nasıl giyinmenden hoşlanırsa öyle ol. Onun aşık olacağı kişi ol.

Dış görünüşünüze çeki düzen verin. Daha özenli giyinin. Belki farklı görünmek için saç modelinizi bile değiştirebilirsiniz.

Olduğundan farklı görünmeye çalışma, çünkü zaten senin olduğun haliyle cazibene kapılmıştı. Yine cazibene bu halinle kapılabilir. Olabileceğinizin en iyisi olun ama başka biri olmayın.

Karşılaştığınız ortamlarda mesafeli durmayın, arkadaş gibi olun. Selamlaşın. Mümkünse onun arkadaş grubu içinde olmaya çalışın.

Ortamı denk geldikçe onunla muhabbet etmeye çalışın. Bu muhabbet hemen ben yine seninle olmak istiyorum şeklinde değil de bir arkadaşça olsun.

Onun gözlerine bakarak sorular sorun bu sorulara verdiği cevaplardaki samimiyetine göre sizinle olmayı tekrar isteyip istemediğini anlayabilirsiniz.

Size önceden aldığı bir takı veya kıyafet varsa, onunla aynı ortama giderken onu giyin veya takın.

Doğru iletişim sorunları çözebilir. Ona nasıl eskisi gibi olmak istediğini söyleyeceğin cümleleri önceden hazırlayın. Ondan özür dileyin, sorun olan konuların artık olmasını istemediğini, onu özlediğinizi ve yine eskisi gibi olmak istediğinizi söyleyin.

Sonuç olumlu olursa, ilişkiye kaldığı yerden devam etmek olarak düşünmeyin. Yeni bir ilişki, yeni kurallar olarak yürütmeye çalışın.

Eğer evliyseniz ve evliyken ayrıldıysanız. Ayrılığın sebeplerini çözmek için psikologdan yardım almanız. Daha çözümcü yola gitmeniz için faydalı olacaktır.

 

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
seni sevmeyen birini sevmekten vazgecmek

Seni Sevmeyen Birini Sevmekten Vazgeçmek

whatsap mesaj silme 768x431.png

Whatsapp Mesaj Silme ve Süresi – 3 Yöntem