in

Google Gravity Nasıl Yapılır?

Google Gravity Nasil Yapilir
Google Gravity Nasıl Yapılır

Google Gravity Nasıl Yapılır ? Google Gravity yapmak için farklı yöntemler vardır. Ekranı daha eğlenceli hale getirmek isteyenler, doodle yapabilecekleri gibi uzantılar da ekleyebilirler uzantı eklendiği takdirde öncelikle uzantısının aktif hale getirilmesi gerekir. Aktif hale getirilen uzantı ekranın daha eğlenceli ve keyifli bir hale gelmesini sağlar. Bütün bu işlemleri yapmak oldukça kısa sürmektedir. Google Play gibi araçlar aracılığı ile ilgili yöntemlere ulaşılabilir ve doğrudan Google Gravity’e dair işlemler yapılabilir. Google Gravity ile kar yağdırmak ekranı döndürmek kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlamak mümkündür. Bütün bu unsurlar arama sayfasının kullanılması ile elde edilir. Bunlar aynı zamanda Doodle olarak da bilinmektedir.

Google Gravity Nasıl Yapılır? Google Gravity Nedir?

Google Gravity’nin açıklaması oldukça eğlencelidir. Google Gravity kolay şekilde kullanılabilen bir özelliktir. Google tarafından belirlenen ana ekranda değişiklik yapılması bu araç ile sağlanır. Ana ekranın oyun, efekt ve gif gibi unsurlar ile süslenmesi ve değiştirilmesi Gravity aracılığı ile olmaktadır. Ana ekranı daha eğlenceli bir hale getirmek için kullanılan bu araç ile kişiler kendi yaratıcı planlarını ve görsellerini hazırlayabilirler. Sadece çizim eklenmesi değil, aynı zamanda düğme, çubuk, dil değişimi gibi unsurların da eklenmesi ve değiştirilmesi söz konusudur.

Google Gravity Zarar Verir Mi?

Google Gravity’nin zarar vermesi için öncelikle farklı ve yasal olmayan sürümlerinin kullanılması gerekir. Orijinal sürümler kullanıldığı takdirde herhangi 1 sorun ile karşılaşılmaktadır. Ancak indirme esnasında çizme ve tasarım gibi aşamalar için kullanılan yöntemlere dikkat edilmesi gerekir. İndirilen uygulamanın ya da internet sitesinin de önceden incelenmesi tavsiye edilmektedir. Cihazın zarar görmemesi için güvenilir kaynaklardan Google Gravity’e ulaşmak önem taşır. Google ara yüzünü kullanarak ulaşılabilen Google Gravity’den olumlu sonuç alabilmek için indirilen kaynağa güvenmek ve bunun için de incelemek gerekir. Herhangi bir zarar görmemek için güvenli kaynaklardan vazgeçilmelidir.

Google Gravity Hileleri Nelerdir?

Google Gravity hileleri belirli yöntemleri içerir. Bu amaç doğrultusunda hazırlanan farklı hileler vardır. Bütün hibelerden yararlanmak için güvenlik kaynaklarının tercih edilmesi gerekir. Güvenlik kaynakları tercih edilmediği noktada akıllı cihazın hasar görmesi, virüs bulaşması ve kendini sıfırlaması gibi sonuçlar ile karşılaşmak mümkündür. Dolayısıyla ile güvenlik kaynaklar üzerinden hilelere ulaşılmasına önem verilmelidir. Google Gravity için oluşturulan hileler şu şekilde sıralanabilir:

  • Do a Barrel Roll
  • Epic Google
  • Snake
  • Space
  • Terminale
  • Guitar
  • Pacman
  • Sphere
  • Atari Breakout
  • Underwater

Bu hileler Google’ye aittir. Bu hileleri erişim için Google Play gibi uygulamaların tercih edilmesi gerekir. Güvenlik kaynaklar üzerinden hilelere ulaşmak, cihazın korunmasını sağlar.

Do A Barrel Roll Yazıldığında Ne Olur?

Google Do a Barrel Roll cümlesi ile kullanıldığında ekran dönmeye başlamaktadır. Google arama kısmına Do a Barrel Roll yazıldığı zaman ekranın dönmeye başladığı görülür. Ekranın dönmeye başlaması için yazdıktan sonra arama çubuğuna basılması ya da enter’e tıklanması gerekir. Ekran önce düz, sonra ise ters bir şekilde dönmekte ve üçüncü dönüşte ise ilk haline gelmektedir. Do a Barrel Roll esnasında ses ile karşılaşılmaz.

Aynı zamanda masaüstü üzerinde açık olan diğer dosyalarda da bir değişiklik söz konusu değildir. Sadece arama yapılan ekran etkilenir ve bu işlem sadece birkaç saniye kadar sürmektedir. Google gitar, pacman, terminal, space ve diğer unsurlar ise Google web uzantısı olarak da kullanılabilmektedir. Bu unsurlar için Google Play’in ya da Google Uzantılar’ın kullanılması gerekir.

Google Kendimi Şanslı Hissediyorum Nedir?

Kendimi şanslı hissediyorum Google tarafından geliştirilmiştir. Arama çubuğuna mentalplex ve kendimi şanslı hissediyorum yazıldığında Google tarafından farklı özellikler ortaya çıkarılmaktadır. Gizli olan bu özelliklere ulaşabilmek için doğru kelimeleri ve kodları kullanmak gerekir. Kendimi şanslı hissediyorum kullanıldığında Google ekranı 2000’li yıllara dönmektedir. Aynı zamanda kişilerin farklı konseptlerde aramalar yapabilmesi de kendimi şanslı hissediyorum butonu ile gerçekleşir.

Kendimi şanslı hissediyorum mentalplex kodu ile çalışmaktadır. Aynı zamanda diğer Doodle seçenekleri de değerlendirilerek Google daha keyifli bir hale gelebilir. Google’yi daha keyifli şekilde kullanmak isteyenler bu Doodle’leri deneyebilir ve kodları öğrenebilirler. Örneğin Google Gravity ile Google Pacmen oynanması da mümkündür. Google Guitar ile gitar çalınması gibi farklı Doodle’ler de bulunur.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
El Yapimi Odev Kapaklari Nasil Yapilir

El Yapımı Ödev Kapakları Nasıl Yapılır?

Zoom Toplantisi Nasil Yapilir

Zoom Toplantısı Nasıl Yapılır?