in

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir (10 adet – güncel)

en iyi ve ucretsiz fare imleci indir 10 adet 1
en iyi ve ucretsiz fare imleci indir 10 adet 1

Fare imleçleri, bilgisayar başında çokça zaman geçirenlerin gözünün en çok odaklandığı kısımdır. Bunu özelleştirmek ve değiştirmek için fare imleci indir seçenekleri pek çok kişi tarafından aranmaktadır. Bilhassa bilgisayarını güzel bir görünüme dönüştürmek ve kendine özgü tema şekli oluşturmak isteyenler için kaliteli ve en iyi fare imleçleri çok önemlidir. Sizler için bu yazımızda 10 adet ücretsiz ve en iyi olduğunu düşündüğümüz fare imleci indir işlemini yapabileceğiniz paketleri tanıtacağız.

Sunacağımız liste içerisinde tüm fare imleçlerini kendi orijinal sitesi üzerinden indirip bilgisayarınızı herhangi bir virüs tehlikesine sürüklememek için her bir maddenin altından kendi sitelerinin linklerini paylaştık. Bu linklere tıklayarak fare imleci indirmek istediğiniz siteye gidip kolayca bilgisayarınıza kurabilir ve güzel görünümlere kavuşabilirsiniz.

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir (10 adet - güncel)
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir (10 adet – güncel)

Resim chenspec tarafından Pixabay‘a yüklendi 

Fare imleci nasıl değiştirilir?

Bilgisayarınızdaki fare imlecini (mouse cursor) değiştirmek için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Birincisi Windows’un kendisinin sunduğu imleç seçenekleri arasında değişiklik yapmaktır. İkincisi ise internette ücretsiz olarak dağıtılan fare imleci indirme işlemini yaparak değiştirmektir. Birinci yöntem için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz:

  • Denetim Masası’nı açın.
  • Donanım ve Ses kategorisine tıklayın.
  • Aygıtlar ve Yazıcılar seçeneğini seçin ve üst bölümden mouse (fare) üzerine gelerek sağa tıklayın.
  • Fare ayarlarını açın.
  • Ekranda açılan Fare Özellikleri kutusu üzerinden İşaretçiler sekmesine geçiş yaparak fare imleci (mouse cursor) değişikliğini yapabilirsiniz.
  • Burada Windows’un kendi birçok paketi yer almaktadır. Örneğin; Büyütülmüş sistem düzeni, Windows standart, Windows varsayılan, Windows Siyah, Windows ters çevrilmiş gibi pek çok düzen seçeneği mevcuttur.
Fare imleci nasıl değiştirilir?
Fare imleci nasıl değiştirilir?

En iyi fare imleci indirme siteleri ve paketleri

1) Redglass Mouse Cursors

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 1
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 1

Kırmızı renkli, farklı bir görünüme sahip ve piksel sanatlarını andıran Redglass Mouse Cursors sevenlerine güzel bir deneyim imkanı sunuyor. Windows 10 işletim sisteminde C:/Windows/Cursors klasörü içerisine kurulumu yapılmalıdır.

2) Neon Rainbow Cursors Set

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 2
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 2

Neon sevenlerin, canlı ışık görünümünü elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği çok farklı bir cursor seti olarak Neon Rainbow Cursors Set karşımıza çıkmaktadır. 113 farklı seçenek sunmaktadır ve 14 farklı renk imkanı bulunmaktadır.

3) Glowing Aero Cursor Pack

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 2
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 2

Glowing Aero Cursor paketi bizlere Windows’un sunduğu Aero imleçlerinin biraz daha farklılaştırılmış ve gölgelendirilmiş halini sunmaktadır.

4) Black Royale Cursor Pack

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 4
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 4

Bilgisayarınızı oyun dünyasının içerisindeymiş gibi hissetmek ve kullanmak istiyorsanız güzel bir tema görünümü sunan Black Royale Cursor Pack fare imleci setini kullanabilirsiniz. Siyah rengi sevenlerin de doğrudan tercih edebileceği bir seçimdir. Animasyonlu imleçleri de aralarında bulunmaktadır.

5) Breeze Cursors

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 5
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 5

Linux işletim sisteminin masaüstü görünümünden esinlenerek hazırlanan Breeze imleç seçenekleri kullanıcılara Windows’tayken Linux gibi bir görünüm elde etmelerine avantaj sağlıyor.

6) M33mt33n Cursors

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 5
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 5

Geometrik desen ve şekilleri andıran ve sanki bir mimari hava katan M33mt33n fare imleci seçenekleri ile bilgisayarınız matematik laboratuvarı havasına bürünecek.

7) KCursors

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 7
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 7

KCursors; zarif, sade ve tek tonlu yapısıyla özgünlüğünü koruyor ve parlak bir görünümde duruyor. Arkaplanında gölge seçeneği mevcut ve istenirse gölgelendirme ayarlardan kapatılabiliyor.

8) Glass Cursor

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 8
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 8

Camsı bir görünüm elde etmek, asil ve zarif bir duruşa sahip olmak ve temanızı farklılaştırmak için Glass Cursor’dan yararlanabilirsiniz.

9) Numix

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 9
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 9

Bizim favorilerimiz arasında bulunan, şık, sade ve zarif görünüme sahip, kurumsallığı temsil eden ve resmi bir görünüm sunan Numix’i kullanmak istiyorsanız hemen indirirerek deneyebilirsiniz.

10) Star Wars Reloaded Mouse Cursors

En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site - 10
En iyi ve ücretsiz fare imleci indir 10 adet site – 10

Dünya genelinde en sevilen filmlerin başında gelen, IMDB sıralamaları oldukça yüksek Star Wars filminin imgelerini masaüstünüzde hissetmek, ışın kılıcı etkisini fare imlecinizde görmek için tercih edebileceğiniz paketlerin başında Star Wars Reloaded Mouse Cursors seti gelmektedir. Bu seti indirerek Star Wars filminin etkilerini bilgisayarınızda hissedebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
internetten ingilizce ogrenmek icin 7 kurs 2022 1

İnternetten İngilizce öğrenmek için 7 kurs (2022 güncel)

para kazandiran uygulama

Para kazandıran uygulamalar [2022’de en iyi 15 uygulama]